Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Virtualus langas Jungtinės Karalystės

without comments

Didžiosios Britanijos ambasada paskelbė apie naują portalą www.i-uk.com, pirmojo visuotinio elektroninį katalogą, kuris gali atsakyti į visus apie JK klausimus atidarymą. Apie tai galite rasti daug naudingos informacijos apie kultūrą, politinės struktūros, ekonomikos ir verslo Jungtinėje Karalystėje. Rusijos vartotojams ji suteikia puslapį rusų kalba. Saitas

Puikiai struktūruota ir spalvingai dekoruoti. Svetainės dizainas įmonė, užsiimanti logika. Dizainas ir konsultavimo paslaugas Londone įmonės CCG.XM. Partneriai svetainėje yra Prekyba Partneriai Yu-kei, Invest SE-kei, Britų taryba ir Britų turizmo valdyba.

I-uk.com – dalis didelio masto interneto projektą, kuris apima naują svetainę Užsienio reikalų ministerijos svetainėje, skirtoje vizų klausimais, ir šimtus svetainių JK diplomatinių atstovybių įvairiose pasaulio šalyse. Šio projekto kaina yra maždaug 6 milijonai svarais. Pradinės investavimo fondų kapitalo patobulinimai suteikė Finansų ministerija. Kitos išlaidos finansuojamos iš Užsienio reikalų ministerijos.

Written by rytra

March 28th, 2015 at 6:52 am

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply