Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Viešbutis Grand Troyka Viešbutis 3 – geras pasirinkimas už biudžeto kelionės

without comments

Aprašymas: Going for Turkijoje atostogas, jums padaryti pasirinkimą naudai viešbutyje. Šiuo saulėtoje šalyje yra pilna vietų, kur galima apsistoti, nuo mažų ir jaukių viešbučių penkių žvaigždučių prabangūs vilos.

Viešbutis Grand Troyka Viešbutis 3 yra netoli Alanijos mieste, 150 km nuo oro uosto ir tik 90 metrų nuo jūros atstumas. Jis bus stebinti jus su savo vieta ant kalno, kur jie sudarė mažą miestelį, bet atsiveria puikus vaizdas į Turkijos pobūdžio.

Kambariai: Viešbutis Grand Troyka viešbutis buvo atidarytas prieš kurį laiką, bet dabar tai vyksta tūkstančius turistų. Jis pradėjo dirbti 2000 metais, o 2008 metais buvo atstatytas. Jo plotas yra 3200 m². Trijų žvaigždučių viešbutis kelione internetu sudaro 2 6 aukštų pastatuose ir 110 standartinių kambarių.

Kaip kambarių Grand Troyka Hotel 3, kuriame rasite dušas, oro kondicionavimas, televizorius, su dviem Rusijos kanalus ir telefonu. Už papildomą mokestį galite gauti naudojant saugų ir mini baras. Valymo paslaugos veiks tris kartus per savaitę ir lino laisvalaikis keisis du kartus per septynias paras.

Maistas: Dėl maisto produktų, Grand Troyka Viešbutis 3, kaip ir daugelyje viešbučių Turkijoje, jeigu jų “viskas įskaičiuota” (AI) koncepciją. Maistas yra įvairus: Svečiai bus pasiūlyta pirmą ir antrą kursus ir desertas ir vaisių gėrimai. Turime vietoje restorane, kur jūs galite turėti pusryčiai, pietūs, vakarienė, ir trys maištingai baras. Jei kažkas keliones i tunisa yra ne pakankamai, galite įsigyti viską į parduotuvę – tai yra teisę ten.

Paplūdimys:, paplūdimys netoliese. Yra numatyta svečiams baras, gultai, ir už tam tikrą mokestį galima įsigyti rankšluosčiai, čiužiniai ir skėčiai.

Papildoma informacija:, pramogauti Grand Troyka Hotel 3 gali būti ne tik paplūdimyje, bet ir greta dviejų baseinai, didelis vandens kalniukas. Skirtas vaikų žaidimų aikštelė su dviem mažais baseinais, ir vakare vaikai linksmino smagios animatorių. Mokėjimo turkiška pirtis, masažas, eikite į kubilą, ar žaisti tinklinį, žaidimų aikštelė, kuri yra ant kranto. Taip pat stalo tenisas viešbutyje.

atsiliepimai: yra ideali vieta šeimos atostogoms. Tai nebrangūs ir patogūs. Apie Grand Troyka Viešbutis 3 Atsiliepimai galite rasti įvairių, tačiau svarbiausia yra tai, kad degancios keliones i bulgarija mažai pinigų jums įsikurti jaukus viešbutis. Kambariai yra švarūs, maistas yra paprastas, bet skanus, taip pat įvairus meniu, galima tikėtis, bet iš to, kad administracija siūlo turistams galite pasirinkti gražus valgį.

Tik, kad gali būti tam tikrų atvykimo laiką trūkumų, nes turistų srautas yra labai didelis – poilsiautojų nuolat patekti-go. Bet personalas darys viską, kas įmanoma, todėl jūs nejausite diskomforto – paslauga čia už gerą lygį.

Pateikta viešbutis yra taip pat patogu tiems, kurie nori tik miegoti ir valgyti, ir visi laisvo laiko praleisti jūroje, eikite į ilgas keliones, vaikščiojimas naktinį gyvenimą apskritai, atsipalaiduoti “visiškai”. Iš viešbučio galite eiti į vandens parką, eikite į didžiųjų miestų, pavyzdžiui, Alanya. Svarbu tai, kaip parašyti daug poilsiautojų, tai kas jums praleisti atostogas malonus draugų kompanijai arba šeimos mėgstamiausių.

Written by rytra

May 18th, 2014 at 4:25 pm

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply