Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Trečią kartą atidėta būsto pardavimo eilėj.

without comments

Pas mus atėjo kitą e-mail iš agenturos nekilnojamojo turto, kuris paskelbė, kad mūsų namas bus baigtas tik spalio mėn. Trečią kartą atidėjo datą, iki kurios mes galės gauti savo būstą.
Iškart bandė skambinti Jeanne atstovaujanti agenturos nekilnojamojo turto – visą laiką užimtas telefonas, tik buvo vadinamas kitą dieną.
Žana sakė, kad dėl to, kad per pastaruosius statybininkai dirbo blogai – per lėtas ir prastos kokybės – yra sudaryta sutartis su kita statybų bendrovė ištaisyti bet Stabdžių ir todėl namas bus baigtas tik spalio mėn. Bet taip pat yra gera žinia: kaip pasekmė galimybių langas pakoreguoti erdvės planavimo. Taigi mes manome, kad, ar nenorite kitą disko išdėstymą. Nors juda pertvaros, butas kaina gali šiek tiek padidėti, pokyčiai būtų nedidelis – keli šimtai metalinės garažo durys eurų.
Jonas sužinojo, kad praėjusią savaitę parauga patvirtinta gedimus lengvai išvengti, ir kad dėl tokių defektų nėra verta pirkti pasitraukti iš “tokią mažą kainą” bute, – sakė jis gerai žinomas statytojas dalyvaujančių kitos naujos statybos butas pietinėje pasagos statybos. Tiesa, jis sakė, kad ne viskas gali būti vertinamas kartu su akimi, iš namų kokybė gerokai labiau paveikia statybinių medžiagų, kurios šiuo kelionė negali būti nustatoma kokybė. Sužinok arba naudojami pakankamai džiovinta mediena, ar lietaus permirkusius, plytos ir blokai.
Ir vėl: “Net namuose, kur jo darbas statybininkas padaryti kokybiškai, gali tapti rūpesčių ir bėdų dėmesio, jei architektas ar statybos inžinierius nohalturējis projektą. Rizikingesnės vietos yra ten, kur yra poveikio atmosferos drėgmės. Dažnai atsitinka, kad metalines sandeliuko durys kartu balkone, palangės ar latakai sunktis drėgmę”.
Kaip rezultatas, statytojo mums nei nuramino, nei patvirtino įtarimą, kad namas gali gauti prasta, tik supainiojo galvą. Ir tada jau kita istorija…
Ieva šie nuogąstavimai yra labai neramus vieną dieną ji net pastebėjo, ar nereikia ieškoti kitų būsto. Kitą dieną, nors ji buvo formuoti dabartinį perprogramavimo eskizą. Taigi pirkti kitą namą mintis buvo tik minutę silpnumą. Bendradarbiaujant su agenturos nekilnojamojo turto, jis buvo sukurtas dabar planuoja tris eskizus. Brangiausias variantas kainuos 500 eurų, pigiausias – 200 eurų, pabaigoje mes pasirinkome planą, kuris jāpiemaksā ne buto kaina 250 eurų, ir iš karto perduoti.
Nepaisant nemalonus siurprizas, tačiau nėra gyvybingumo trūkumas, nes nėra laiko patenka į depresiją ir sielvartauti. Beje, tik mes pribaigti nacionalinio universiteto egzaminus. Tai užtrunka daug pasirengimą vestuves, o mes nustatėme erdvėje.

Written by rytra

August 23rd, 2015 at 11:49 am

Posted in Uncategorized

Leave a Reply