Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Tailandas – tai idomu

without comments

Senovėje teritorija buvo apgyvendinta Prancūzijos Galli (Keltų gentys), iš kurių jos senovės vardą rezultatas – Galijoje. Aplink 1 centas. BC. Romėnai užkariavo Gaul vidurį, tačiau 13 amžiuje prieš Kristų. Rietumfranku karalystė buvo įkurta, ir šalis gavo prancūzišką vardą. 1337. Šimtametis karas prasidėjo anglų, kuris išsiskyrė ryškiai Žanos d’Ark. Po pergalės 100 metų karo, anglų buvo išvaryti iš Prancūzijos žemėse ir atkurta Prancūzijos vienybei pagal vienos karališkos galios.

16-ajame amžiuje, kai Prancūzija valdė karaliaus Liudviko XIV, tapo galingiausia valstybe Europoje – čia klestėjo amatai, mokslas ir menas. Prancūzijos revoliucijos metu 1792. Monarchija buvo nuversta ir respublika buvo suformuota.

19-ojo amžiaus. Prancūzija buvo vešlus istoriniai įvykiai: Napoleono imperijos ir naujos revoliucijos, Paryžiaus Komunos ir Trečiojo Respublikos įmonės žlugimas. Prancūzų istorija 19 amžiuje. įrašytas į svetimus kraštus, taip pat apie laiką, kai Prancūzija, Anglija, iš karto po to, kai tapo antra pagal dydį šalis Azijoje, Afrikoje ir Okeanijoje pagal skaičių kolonijų užkariavimu. Per Antrąjį pasaulinį karą, Prancūzija buvo okupuota, o po karo kovų kolonija laimėjo nepriklausomybę.

1958 metais. metais po generolo Šarlio de Golio siūlymas buvo priimtas 5. Respublikos Konstitucija, Prezidentas pratęsė teisę.

Šiandien Prancūzija vaidina svarbų vaidmenį Europos Sąjungoje. Prancūzijos rytuose miestas Strasbūre yra Europos Parlamento sostinė.

Taksofono naudojant korteles, kurias galima įsigyti kioskuose ar tabako prekybos vietoje. Skambučių taksofonų yra pigiau nei viešbučio telefonu. Prancūzijos tarptautinis kodas – 33.

Valiuta Prancūzijoje Euras (EUR). 5, 10, 20, 50, 100, 200 ir 500 eurų banknotų nominalo, taip pat 1, 2, 5, 10, 20, 50 centų, 1 ir 2 eurų monetų atsargų. Valiutos keitimo kursas nustatomas pagal visus bankus, valiutos keityklas ir valiutos keitimo aparatai. Be to, visi bankai priima kelionės čekius, ir bankomatus, kur patiekiama Eurocheque kortelę su PIN kodu. Kai bankomatai aptarnauja MasterCard, VISA ir American Express korteles.

Parduotuvė darbo valandos. slidinėjimo vietovių parduotuvėse paprastai dirba 9,00-12,00 ir maždaug nuo 15,00-19,00 sekmadieniais ir pirmadieniais – nedirba. Bankų darbo valandos:. Pirmadienis – penktadienis 9:00-16:00 Bankai nedirba savaitgaliais, švenčių dienomis ir prieš didžiąsias šventes nedirba.

Tradiciškai padavėjas palieka apie 5-10% nuo sąskaitos (priklausomai nuo teikiamų paslaugų kokybę).

Written by rytra

January 30th, 2014 at 1:57 pm

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply