Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Šventoji Afon – svarbiausia stačiatikių vieta.

without comments

Šiandien Šventoji Afon – vieta svarbiausia stačiatikių visame pasaulyje. Bizantijos eros čia atsirado 20 vienuolynai, vienas iš jų – rusų kalba. 963. gr. ant žemės padėjo pirmą didįjį vienuolyno pamatus, su šventuoju, susijusius Afanasijs Afonskis montavimas, visų vienuolių gyvenimo įrenginius įkūrėjas šventąjį kalną. Pusę šimtmečio (1016. g.) Buvo pastatyta pirmoji Rusijos vienuolyną Ksilurgu. St Panteleimon vienuolynas įteikė Rusijos bendruomenės iki metų po poveikio. Afon jau daugelį metų buvo vienuolis nepriklausomas estonian air vilnius valstybingumas. Tvarko konkrečios asociacijos vienuoliai, kurių kiekvienas sudarytas iš atstovų, 20 vienuolynai.

Be to, Afon PSS. garsėja laukinės floros ir švariausių jūrų. Žinoma, yra taip pat išvystyta infrastruktūra (pusiasalio dalis, kuri tęsiasi iki sienos su vienuolių valstybės). Tūkstančiai piligrimų aplankyti šventąjį kalną kasmet. Uranupoli miestas yra tiltas tarp Šventosios AFON ir Graikija pailsėti.

Šventoji Afon, labiausiai konfidencialia Chalkidiki pusiasalio kampe, trečią “piršto” – tai ne airbaltic rankinis bagazas tik iš piligrimų ir tikėjimo trasos vieta.

Dėl unikalios gamtos grožio AFON, Chalkidiki pusiasalio dalis kasmet apsilanko daugiau nei vienas milijonas turistų. Dėl vienuolių Šventojoje žemėje kasmet valstybės 120,000 piligrimai čia atvykti. Bet net pasaulietinė dalis pusiasalio vaizdas ir ką pabrinities. Ši sritis yra atvira visiems, kurie nori čia veikia 56 viešbučių, teikiančių daugiau nei 4500 pigus skrydziai i berlyna vietų.

Afon – Chalkidikės pusiasalis trečioje “pirštas”, dauguma dislokuota rytinėje apskrityje. Jis yra žinomas visų pirma dėl to, kad yra dvasinis centras stačiatikybę ir tūkstančius maldininkų iš viso pasaulio piligrimystės vieta. Vienintelė šalis pasaulyje vienuolių, Šventosios AFON, su įspūdingais vienuolynais ir vaizdingos kalvos, reikalaujantys visų pusiasalio dalis atmosferoje – ši vieta unikali atmosfera puikiai tinka meditacijai ir apmąstymams. Jie nuostabus kraštovaizdis, kuris apjungia kalnus, lygumas ir begalinį jūros pakrantėje. Jis turi turtingą paveldą Bizantijos tūkstantmečio iždo, laikant religinių kanonų.

Written by rytra

January 29th, 2014 at 8:17 am

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply