Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Švedijos vairuotojai išmokti vairuoti aplink laukinių gyvūnų

without comments

Švedijoje su nerimu susijusios su apsauga, tačiau ji turi neigiamą, o kartais ir tragiška medalio pusė. Automobilių žurnalistai visose šalyse jau seniai vartojamas terminas

Iedis test, nuoroda į bandymo transporto priemonės manevrą, kad imituoja staigius kliūčių kelyje apvažiavimas. Gimtinė pavadinimo – Švedija.

Avarijų laukinius gyvūnus praėjusį rugpjūtį buvo didesnis nei bet kada. Nors trys etilenas (provincija) Švedija dar sudarė protokolai sudėjo gyvūnai kelyje, bet be jų, Švedijos statistikos lektuvo bilietai i graikija jau gavo 2432 bylas. Tai gana aišku, kad bendras rezultatas bus rekordas.

Su vidutinio dydžio

30.000 transporto priemonių susidūrimų su gyvūnais metų ir rekordinio skaičiaus – 34 000 avarijų 2004, daugiau nei 8 mėnesius 2007 jau buvo dokumentuotos apie 20.000 nelaimingų atsitikimų su laukinių gyvūnų ir avarijos piko dar ateis.

Beveik 90% šio skaičiaus – avarijos elnių. Aukų skaičius pigus lektuvu bilietai i danija taip pat auga kuiliai, pernai ji buvo pirmą kartą viršyta tūkstantį, ir dabartinis bus ne mažiau.

Ypatumas pernai galima pavadinti daug susidūrimų su

Iedžių lapkritį ir gruodį dėl neįprastai šiltos žiemos.

Rudens mėnesiais paprastai priima didžiąją dalį derliaus sudėjo gyvūnų kelyje. Gyvūnai migruoti į šaltą žiemą, jie yra susirūpinę dėl intensyvių medžiotojų, rinkėjų uogų ir grybų.

Pridėjimo

Iedžių lektuvu bilietai i telaviva prasidėjo šilumos, ir tai yra susidūrimas su

Iedžių yra ypač pavojinga, nes tai dažnai veda prie ne tik gyvūno mirties, tačiau automobilio vairuotojas. 13 iš 14 mirčių pernai įvyko dėl susidūrimų su

Iedžių, kitas vairuotojas žuvo susidūrus su stirna.

Bendras Švedijoje, apie 800 žmonių kasmet susižeidžia nuo susidūrimų su laukiniais gyvūnais.

Kelių policijos ir Nacionalinė taryba dėl eismo įvykių, susijusių su laukinių gyvūnų ir vėl įspėja visus vairuotojus ir rekomenduojama būti labai atsargūs ir budrūs dėl Švedijos keliais.

Written by rytra

July 21st, 2014 at 1:54 pm

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply