Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

State “metalurgs” vietoj Italijos banko pervesti 67 mln

without comments

Iždo ketvirtadienį perkeltas 67.465.056 € (47.414.711 LVL) Italijos bankas “UniCredit SpA”, kuri yra valstybės garantuojama paskola “Liepajas metalurgs” pagrindinė balansas, portalas “Delfi” pranešė iždo. Ši kompensacija turi būti nedelsiant atnaujintos, kad valdžios sektoriaus deficitas sieks 0,3%.

Laiškas iš prašymą priimti į “UniCredit SpA” grąžinimo Iždo gavo ketvirtadienį, liepos 25 d buvo nedelsiant sumokėti.

Anksčiau, pavyzdžiui laišką, prašydama grąžinti suteiktų paskolų buvo “Liepajas Metalurgs”, kurie sako, kad kreditorius negali sumokėti.

Dėl prašymo dėl paskolų suteikta valstybės garantija, skolininkas tampa skolintojo dieną negali įvykdyti savo įsipareigojimus kreditoriams atitinkamame sindikuotos paskolos susitarime, valstybė Finansų ministerija tapo atsakingas prieš skolininkui ir su neįvykdyti mokėjimo reikalavimus skolintojui.

“UniCredit SpA” per paskolos sutarties sąlygas, pagal kurias “UniCredit SpA” turi teisę reikalauti nedelsiant atlikti visas ar dalį paskolos grąžinimo sumos pareikalavo grąžinti paskolą iš “Liepojos Metalurg”, kurie negali patenkinti mokėjimus, todėl vyriausybė garantija pagal šią sutartį paskolos grąžinimas buvo prašoma paskolos garantas – Lietuvos Respublikos finansų ministerija.

Tokia “UniCredit SpA” žingsnis galėtų būti paaiškinama tuo, kad per ilgą laiką ten buvo ne progresas gali būti vertinamas iš “Liepaja Metalurgs” akcininkų ir vadovų komanda skatinti verslo operacijų, iždo vekselius atnaujinimą.

Jis pabrėžė, kad mokėjimo prašymas yra netikėtas valstybė, nes iš galimų plėtros scenarijų parodė “Liepaja Metalurgs” direktorių valdybos ir akcininkų pasyvų požiūrį į vyriausybės pasiūlė gelbėjimo scenarijus, taip pat neišsami teisinė apsauga veiksmų planą.

Su šiuo mokėjimo šalyje tampa užtikrintos kreditoriaus reikalavimas visiškai, ir priklausomai nuo tolesnės teisinės apsaugos veiksmų plano pažangą, bus parodyta, kaip valstybė atgaus investuotas lėšas – realizuojant iš ne veikiančią įmonę įkeisti ar per su “Liepojos Metalurg” mokėjimo grafiką, tuo atveju, susitarimas Įmonė bus atnaujinti savo operacijas.

Mokėjimas naudotis skolininko būklę Iždo valiutos grynųjų pinigų sąskaitą. Valstybės garantuojama “Liepaja Metalurgs” kredito grąžinimo didės 2013 dėl valdžios sektoriaus deficitas 51.700.000 arba 0,3% prognozuojamo BVP šiemet.

Pagal nacionalinio biudžeto apskaitos metodiką paskolų grąžinimo “Liepojos Metalurg” svetainė yra klasifikuojamas kaip finansavimo sandoriui be vyriausybę finansinės deficito poveikį, nes toks sandoris nėra oficialiai laikomi pinigų srautų išlaidas, pabrėžia iždo.

Tačiau, atsižvelgiant į Europos sąskaitų sistemos valstybės garantuojamos kredito grąžinimo “Liepojos Metalurg” taikomą metodiką laikoma, kad valdžios sektoriaus biudžeto išlaidos (kapitalo pervedimo) ir tuo pačiu metu didinti biudžeto išlaidų suma neturi pakankamai pajamų padengti tokias išlaidas.

“Delphi” pranešė, kad iki gegužės 31 d finansų sudėtingumo LM akcininkai buvo arba parduoti bendrovės akcijas, arba investuoti į įmonę, su dideliais finansiniais ištekliais. Bendrovės kreditoriai nusprendė pasinaudoti maždaug pusę arba daugiau nei 60 milijonų “Metalurgs” skolos, kurių bendras tūris yra 125 milijonų eurų, todėl bendrovės akcininkai.

Vienas iš didžiausių akcininkų Kirovo Lipman kreditoriai atsisakė priimti klubo pasiūlymą už vieną lato duoti ji valdo akcijų LM ir viešai išreiškė norą investuoti į bendrovės gelbėjimo kreditorių reikalaujamą 10 mln. Tuo tarpu Zaharjins SegalS ir ryžtą mesti savo akcijas, bet padarė reikšmingos opozicijos numerį siūlomų susitarimas klubo kreditoriams.

Šiuo metu yra kalbama apie dviejų potencialių investuotojų – Krievijasmetalurģijas bendrovė “Daļpolimetall” išreiškę norą LM įsigijimo ir susidomėjimas Kirovo Lipman akcininkams spręsti Rusijos grupė “Rosenergomaš”.

Tuo tarpu, Liepojos Teismas 27 Geg nusprendė pasiūlyti LM teisinė apsauga bylą. Dabar kompanija sukūrė teisinę gynybos plano rengimo ir koordinavimo terminą liepos 26 dieną.

Bendrovė sustabdytas gamybą savo praėjo daugiau nei 100 darbuotojų.

Written by rytra

March 23rd, 2014 at 7:57 pm

Posted in Greitas Kreditas

Leave a Reply