Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Rūsio langų privalumai ir trūkumai

without comments

Parinkti tinkamus langus namams šiandien nėra lengva užduotis. Ne todėl, kad nėra iš ko rinktis – priešingai – pasiūla šiandien milžiniška, tad pagrindinė namų savininko užduotis – nepasiklysti įvairiose siūlomose gamybinėse medžiagose, dizaino variantuose, dydžiuose, formose ir t.t. Parinkus langus namams kartais nepakanka kantrybės susirūpinti ir dar vienos svarbios namų dalies – rūsio – langais. Rūsio langų įrengimas namuose turi ir privalumų, ir trūkumų, kuriuos aptarsime su bogdanodurys.lt.

Privalumai

Gera ventiliacija erdvėje, kur neįmanomi kitokie ventiliacijos tipai. Dažniausiai rūsiai niekaip nevėdinami. Vienintelis būdas įleisti kiek oro į rūsį, kuriame nėra langų – atverti duris į namus. Kokybiški rūsio langai gali tapti puikiu rūsio ventiliacijos sprendimu, pagerinsiančiu oro cirkuliaciją rūsyje.

Įleidžia į rūsį natūralios šviesos. Jei jūsų rūsys – belangė, į jį nepatenka nė trupučio natūralios šviesos. Jei norite rūsį naudoti, pavyzdžiui, pavesti žaidimų kambariu ar panašiai, rūsio langai – puikus sprendimas, mat tai – natūralios šviesos šaltinis. Taip rūsys taps bent truputį jaukesnis.

Papildomas avarinis išėjimas nelaimės atveju. Žmogus turi jam pačiam nenaudingą savybę – netikėti, kad nelaimė gali atsitikti būtent jam tol, koji neatsitinka. Namuose pravartu turėti kuo daugiau galimų avarinių išėjimų. Jų gali prireikti gaisro, potvynio atveju ir panašiai. Rūsio langai ir garažo vartai – vienas iš kelių prireikus pabėgti iš namų.

Trūkumai

Susilpnina namų saugumą. Rūsio langai neabejotinai bus labai žemai, tad tai – žymiai patogesnės “durys” ilgapirščiams nei, pavyzdžiui, jūsų pirmo aukšto langas. Jei nutarėte namie įdiegti rūsio langus, būtina pasirūpinti papildoma namų apsaugos sistema.

Papildoma rūsio užtvindymo galimybė. Žinoma, jei jūsų rūsys ir taip kasmet bent kartą užtvindomas, rūsio langai nieko nepakeis. Tačiau jei iki šiojūsų rūsys buvo sausutėlis, įdiegus rūsio langus nekokybiškai jie gali į rūsį praleisti daugiau drėgmės. Diegiant rūsio langus reikia labai gerai apgalvoti, kokiame aukštyje jie bus ir iš kokių medžiagų jie turi būti pagaminti.

Skersvėjis ir šilumos praradimas. Nekokybiškai įdiegti rūsio langai kelia namuose skersvėjį ir padidina šilumos praradimą. Pasirūpinkite gerais meistrais prieš pradedant keisti rūsio langus, mat prasti gali padaryti daugiau žalos negu naudos.

Written by rytra

August 17th, 2016 at 10:45 am

Posted in Be kategorijos

Leave a Reply