Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Re-eksportas sudaro apie visų Lietuvos eksporto skaičiai trečdaliu

without comments

Latvijos reeksportas sudaro apie trečdalį viso eksporto duomenis savo dienoraštį versija “www.makroekonomika.lv”, rašo “Lietuvos pinigų politikos departamento Makroekonomikos analizės departamento Santa Bērziņa.

Eksporto galimybės leidžia pateikti į ekonomiką pajamas, ypač šalyje, kurioje yra santykinai nedidelio vartotojų skaičiaus. Be to, vidaus eksportas pagamintų produktų bendrovių naudojant geografines ar kitas išmokas, taip pat gali būti susiję su platinimo ir krovinių vežimo tarp skirtingų rinkų. Taigi valstybės gali būti eksportuojami į užsienio prekių, kitaip tariant, importuojami ir eksportuojami, toje pačioje valstybėje arba reeksportuojamos prekės.

Kaip paryškinti ekonomistas, vėl kartais suvokiamas su neigiamu atspalviu, tačiau ši šalis yra ekonominė veikla, kuriamos darbo vietos. Dalyvauja reeksportui, pavyzdžiui, transporto, laikymo, paskirstymo ir logistikos bendrovės generuoti pajamas iš paslaugų teikimo ir suteikti prisidėti prie paslaugų eksporto.

“Nerimas būtų padidintas, jei ten buvo įtarimas, kad mūsų šalis nieko pagaminti, ir eksportas bus tik reeksportas, kuris nesuteiktų aukštą pridėtinę vertę”, sakė Berzins. Ji apskaičiavo, kad reeksportas latvių apie trečdalis prekių eksporto.

Ekonomistas apskaičiavo, kad 2011 RE-eksportas buvo 29% viso eksporto 2012 metais – 27%. Nors dalis sumažėjo, reeksporto vertė padidėjo 8%.

Berzins rašo, kad iš eksporto 2012 vairuotojas buvo šalyje pagamintų prekių eksporto augimas, padidėjo 18%, o mažesniu mastu – vėl augimas. Taigi šalies viduje pagamintos prekės labai prisideda prie eksporto augimo. “Yra kitokia išvada iš perspektyviausių prekių grupėms – kaip tekstilės ir mineralinių naujo augimas grupė yra spartesnis nei bendras eksporto prekių grupės normos”, sako Berzins.

Europos Sąjungos šalys, didžiausia reeksportas buvimas tyrimų ekonomikai nurodyta Belgijoje ir Nyderlanduose – daugiau nei 50% eksporto. Savo ruožtu, didžiausia pasaulyje reeksportas buvimas Singapūras – daugiau nei 50% Honkonge – apie 95%, o tai įtakoja pabaigą, palankiomis sąlygomis ir nustatytais ekonominius santykius su Kinija ir specializaciją paslaugų eksporto sąlygų.

Written by rytra

April 7th, 2014 at 1:25 pm

Posted in Greitas Kreditas

Leave a Reply