Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Pirkti garsiakalbius automobilyje

without comments

Jei jums patinka klausytis muzikos savo automobilyje, verta pirkti galingą ir aukštos kokybės garsiakalbiai automobilyje, ir jiems ir per radiją, kaip neto ir erdvinio muzikos pasižadėjimą. Požiūris į muzikos sistemos parinkimas turėtų būti labai rimtai, nes yra daug veiksnių, turinčių įtakos garso atkūrimą

Renkantis garsiakalbius, nuspręsti, ką norite matyti. Didelės apimties, tvirtas ir gilus bosas arba puikios kokybės? Jei norite geriausių pranešėjų iš visų šių funkcijų, ši muzikinė įranga jums kainuos brangiai.

tipai Garsiakalbiai

Pirmiausia turite nuspręsti, kokio tipo garsiakalbius jums tinka: komponentiniai garsiakalbiai arba bendraašių. Jei turite galimybę pirkti brangių garso sistema, pirmas vaizdas garsiakalbis bus geriausias jums.

Komponentiniai garsiakalbiai

Jie apima garsiakalbiai, didelis, vidutinio ir žemo dažnio, visas jie atskiriami vienas nuo kito, todėl visa sistema yra nepakartojama garso kokybė. Komponentiniai garsiakalbiai sudėtinga nustatyti nei įkalbinėti, o mes aprašome žemiau.

Koaksialiniai Garsiakalbiai

Šie garsiakalbiai turi kelis rezultatus, kurie gali būti atkuriami vienu metu skirtingas kompozicijas. Taigi, vienas stulpelis metu daro kelis garsus, todėl jie kokybė yra gerokai blogesnė nei komponentų sistemų. Be to, tokios įrangos kaina visada maža.

Garsiakalbio dydis

Kitas dalykas, kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis garsiakalbius į automobilį – tai yra jų dydis. Visuomenėje dažnai galime išgirsti stereotipą, kad daugiau garsiakalbiai geriau. Tačiau taip nėra. Pavyzdžiui, garsas geras po įdiegimo į duris pyatnadtsatisantimetrovye trieigiais garsiakalbius, bet ne daugiau. Garsiakalbiai automobiliams reikia nusipirkti dydis ne didesnis kaip personalas, ar jūs vis dar turite krapštytis su jų tvirtinimo. Perrašykite boso geriausią 16-17 cm storio stulpelį nuo 10-13-centimetrų gylio bosas skamba jūs negausite.

garsiakalbių nustatymus

Garsiakalbiai automobilyje yra keletas parametrų, kurie yra taip pat labai paveikti muzikos kokybę yra žaidžiamas.

Elektros išvesties stulpelių turi sutapti pajėgumus magnetofonas, pasiekti aukščiausią kokybės garso ir švarus. Puikus sprendimas šioje situacijoje yra tai, kaip rasti visą automobilio garso sistemą iš vieno gamintojo.

jautrumo garsiakalbiai (jautrumas)

Su didelio jautrumo gali pasiekti gerą garsą be stiprintuvo. Bet čia tai geriau rasti aukso vidurį: patartina pasirinkti garsiakalbius su maždaug 92 indeksą automobilį

Dažnių diapazonas, atkuriamas kolonos, dažnai lygus ± 3 dB.. Mažesnis rezonansinis dažnis (Fs), tuo stipresnis boso garsiakalbis gali daugintis. Geros giliam bosui, šis parametras turi būti lygus 60-75

Ir dar vienas svarbus rodiklis per visą garso sistema įdiegta į jūsų automobilį – Bendra garso kokybė faktorius (Qts). Ši parinktis galima pasirinkti pagal savo skonį, tačiau, jei jūs įdiegti automobilio garsiakalbius duryse, bendra garso kokybė veiksnys turėtų būti ne mažesnis kaip 0,6.

Taigi aš manau, kad jūs jau pakėlė savo automobilį dideliu garso sistema. Niekada pirkti pigius daiktus, nes tai gali labai nuvilti.

Written by rytra

March 30th, 2014 at 8:59 am

Posted in Uncategorized

Leave a Reply