Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Pirkėjas perka viena iš dviejų Agrolats Turtas

without comments

Pirkėjas perka viena iš dviejų “Agrolats Turtas
Ketvirtadienį, aukcionas antstolis Agnes dviračiai organizavo teikė du broliai Marek ir Raivo Medins, taip pat šeimoms, susijusi bendrovė “Argolats” Properties Liepojoje ir Nicos. Nors tik sugebėjo parduoti nekilnojamojo turto “Depo” Nica, bet nuosavybė Liepojoje, Lord Street 20, pirkėjas neprisijungėte. Suma, kuria Nicoje nuosavybė aukščiausia kaina, aukciono organizatorius atsisakė atskleisti, ataskaita “Gatvės pavadinimas”.

“Gatvės pavadinimas” sako, kad “depas” yra žemės sklypas, kurio bendras plotas 2600 kvadratinių metrų ir atsarginių dalių sandėlių pastato bendras plotas 828 kvadratinių metrų. Tai privertė pardavimo vertę ir aukcionas pradinė kaina buvo LVL 8200. Kolekcinės Valstybinės mokesčių tarnybos.

Savo ruožtu, Lord Street 20 nuosavybė yra žemės 3175 kvadratinių metrų, buvusio vaikų darželio pastato bendras plotas 516 kvadratinių metrų gyvenimo ir ūkinėse sklypas. Aukcionas pradėtas kaina buvo nustatyta 37 000 latų. Kolektorius yra SRS ir Liepojos miesto taryba, kuri bendrovė nesumokėjo mokesčių.

Pasak bendrovės registrą “Argolats” priklauso brolių žmona Medins, taip pat, bet valdybos nariui Marek Medins. Liepoja Teismas 11 Dėl bendrovė paskelbė bankrotą. “Argolats” valdė “Lietuvos pirmoji Rock Cafe, nors pastatas priklauso kitai įmonei priklausančių su Medina “Argolats plius”.

Written by rytra

February 21st, 2014 at 3:18 pm

Posted in Uncategorized

Leave a Reply