Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Pataja parkas – populiarus vandens parkas Pattaya

without comments

Pietų Azijos kryptimi vasaros atostogų jau seniai yra viena iš labiausiai ieškoma po daugelio pagrindinių Rusijos regionuose. Be tradicinių lankytinų vietų dėl Tailando pakrantėje pastatytas iš infrastruktūros darbų daug teikti paslaugas ir komfortą visiems tiems, kurie siekia ne šalinti šiuos kraštus. Kasmet kažkas naujo yra pastatytas ir yra dar viena priežastis, atkreipti dėmesį į Tailandą. Ir taip buvo ir bus ateityje vandens parke, Pattaya, didžiausia Tailando kurorto centro. Tokie vandens pramogų parkai yra didelė sėkmė ir daugelis pasaulyje pastatytas ant kurortuose. Jų kūrėjai ir kūrėjai nuolat stengiasi pranokti visus, kad šioje srityje jau novaturas kreta buvo pasiektas. Ir čia į Tailando pakrantėje, jis labai pavyko.

“Pataja parkas” – naujos kartos vandens parkas

Svarbiausia, kad išskiria šį sudėtingą vandens važiuoja – tai gerai apgalvota konstrukcija ir patogu lankytojams visų maketo elementus į darnią visumą. Vandens parkas Pataja yra suprojektuoti ir pastatyti su visais inžinerijos ir projektavimo darbus šioje srityje visame pasaulyje pastaraisiais dešimtmečiais. Jis tikrai turi viską, ko reikia poilsiui, tiek suaugusiems, taip ir vaikams. Tarp svarbiausių – baseinai ir čiuožyklos, gana didelis aukštis ir labai sudėtingas kelias išauginta iš šio aukščio. Vandens parkas Pataja už visą laikotarpį savo darbą jau įgijo daug teigiamų poilsis maljorka atsiliepimų iš tų, kurie turi laiko aplankyti jį ir patirti savo pramogų ir jos nuolydis skaidres naujovė. Tarp lankytojų sudėtingas tiek daug rusų. Jie traukia čia, kad visi čia rasite pramogų pagal pageidavimus. Nuo norintiems gauti adrenalino dozę pakalnėje su lygio reguliavimas atitinka viršutiniuose aukštuose viešbučio komplekso, mažiems vaikams, kurie atidėtų specialią erdvę su visais būtinais atributais. Žvelgiant iš teigiamos pusės turėtų būti gera vieta vandens parke. Tai arti viešbutyje “Pattaya Park” ir daugelis jos lankytojų šis sudėtingas ir gyventi. Įdomu, lankytojų srautas į vandens parką nesumažėja net nuo gegužės poilsis koso saloje iki rugsėjo, kai Tailandas panardintas į tradicinį lietingą sezoną. Tačiau, nepriklausomai nuo sezono, Rusijos turistų dauguma išliko labai gerus prisiminimus apie vandens parkas Pattaya. Nuotrauka ant savo skaidres ir baseinai fone dar ilgai išlaikyti šią malonių prisiminimų esančių Tailande dėl nesibaigiančių rusų žiemą fone.

Kainos ir darbo laikas

Vandens parkas yra prieinama lankytojams Pataja nuo 10:00 ryto iki šešių vakaro. Kaina lankomumo 100 batas už suaugusiųjų ir pusė vaikų kainą. Žvelgiant iš neigiamos pusės, turėtų būti atsižvelgta į tai, kad apgyvendinimas viešbutyje “Pattaya Park”, kuri valdo sudėtingus vandens atrakcionai, suteikia savo svečiams jokių lengvatų lankantis vandens parke. Turi pirkti bilietą remiantis bendru pagrindu.

Written by rytra

March 29th, 2014 at 9:05 am

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply