Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Metinė nuoširdus švenčių pagrindinis miestas

without comments

Ar kas nors galėtų įsivaizduoti Kalėdas be malonaus pušų kvapas kambaryje ir spalvotais ornamentais kompozicijų? Kalėdų eglutė (Picea, siunciu.lt) yra tikroji karalienė šio festivalio, kuris dalyvauti grožio visai šeimai. Galbūt ši tradicija taip įsišaknijęs mūsų širdyse ir dėl savo šaknų 15-16 amžiuje tiesiogiai Skandinavijoje ir Baltijos šalyse.

Graži idėja išlaikyti iš ateinančiais metais medžių grožį didelę atsakomybę ir labai didelių priežiūros reglamentų. Norite išbandyti savo jėgas išplėsti gyvenimo medį? Tai tikrai bus verta investuoti jėgas.

Kalėdų eglutės daugiamečiai ir žiemos šalčiams atsparūs spygliuočiai. Forma jie gali būti su piramidės formos ir kūgio formos. Eglė auga laukinių tik planetos šiauriniame pusrutulyje – vidutinio klimato ir subarktiskaja grupę. Įdomu tai, Kalėdų eglutės papuošimas tradicija išplito kelias. Nuo šiaurinėje eglutę dekoravimo stiliumi jis atsirado Prancūzijoje, o vėliau Vokietijoje. 19a. tarp medžių jis atvyko į JAV, ir netrukus pradėjo gaminti dirbtinės Kalėdų eglutės. 20-ojo amžiaus Nebuvo susirūpinimą intensyvios medienos ruošos spygliuočių, todėl daugelis jos uždraustas. Ir dar tradicija pasirodė esąs stipresnis už įstatymą – žmonės pradėjo statyti didelius Eglynai ir 20-ame amžiuje pjovimo ir užpilas buvo mėgstamiausia dalis iš visų didžiųjų miestų visame pasaulyje šventė.

Latvijos auga laukinių tik įprastą ar Europos eglės (Picea abies), bet parduotuvėse ir daigynai laisvų daugiausia trijų populiariausių rūšių. Dėl eglės gali užaugti iki 4m aukščio ir 2m pločio.

Sidabrinė eglė (Picea pungens f. Glauca) skiriasi su savo svajinga mėlyna ir šiek tiek ilgiau adatos. Jis gali pasiekti iki 15m metrų aukščio, ir išsiplečia sveiką 4m pločio. Sidabrinė eglė auga gana greitai, gerai pareikšti genėjimo.

Trečias populiariausias rūšis yra Kanados eglė (Picea glauca) – tai taip pat didžiausias, pasiekti 20m aukščio ir 4 – 5m pločio. Ši eglė yra labiausiai tankus pasekmių ir trumpiausią adatos. Savas yra Kanados eglės augimo tempas – ne greito pomiškio pradžioje, bet tada auga lėčiau. Adatos nuo pat pradžių, tik suklestėjo, yra šviesiai žalios, tačiau vėliau jie tampa mėlynai žalia. Kartais aš jaučiausi Serbijos eglė (serbinė eglė), kurio spygliai kita pusė yra balta, ir kai ji yra minkšta žiema baltas šaltis apėmė šakos, švelniai linguoti vėjyje, vaizdas yra nuostabus gražus. Parduotuvės siūlo eglės auginami konteineriuose dažniausiai gimsta Latvijos, skirtingai raižyti medžių, kurie gali būti importuojami iš užsienio.

Pasirinkimas geriausias turi stengtis, kad ji būtų auginami vietos medelynuose. Nesvarbu, ar augalas yra jau per perdžiūvusi arba satraumēts galima patikrinti labai paprastai – lenkimo Chevron. Ji turėtų būti lankstus ir neturi japarlūst. Pageidautinos augalai pirkti ir atsinešti šiltas patalpoje taip vėlai, kaip įmanoma. Ji negali būti įsikūręs netoli radiatorių ir kitų šilumos šaltinių, nes didelio karščio prisidės prie dvigubai adatų gylio. Augalų neturėtų būti laikomi šiltoje patalpoje ilgiau nei 10 dienų, turėtų būti nemokamai po Naujųjų metų imti aušintuvas kambarį. Labai svarbu, kad būtų pereita prie žemesnės temperatūros – tai neturėtų būti daroma greitai, nes ji gali sukelti šoką gamyklą. Po kelių dienų augalai gali išlaikyti vėsiame kambaryje savo namuose, pavyzdžiui, garaže ar koridoriuje. Tai gali būti rodomas ant balkono ar lauko. Jei eisi per šalta žiema pasiekia kritinę temperatūrą, puodai dirvožemio gali būti padengta pjuvenomis ar nomulčēt. Po šventės turi būti aišku, ar medis liks puodą ar sode ji planuojama eksponuoti. Ji taip pat nustatyti ateities veiksmų.

Nurodykite augalai palikti puodą (kad jis gali atnešti į ateinančią dieną), turi užtikrinti, kad laiku pamišęs netaptų per mažas. Prireikus, medžių atsodinimo labiausiai puodą, pageidautina ne itin sunku – todėl gali būti lengvai perkelti.

Medis turėtų būti iš dalies šešėliai vietoje, kuri šviečia ryto saulės. Vienintelis rūšys, kurios yra labai paveikti pavasario saulė, yra Kanados eglė Conica, Saulės įtaka likusi dalis yra nereikšminga. Be to, stiprūs vėjai gali sutrikdyti medį.

Puodai geriausiai gyvena lėtai auga eglės, taip pat punduršķirnes, tačiau, augalų gyvenimo turėtų būti ilgesnis, po kelių metų, tačiau, ji yra rekomenduojama, kad būtų rodomas sode. Konteineraugiem reikia intensyviai laistyti, nes įtampos dirvožemio išdžiūti greitai ir dirvožemis turi būti gerai nusausinti. Vandens neturėtų kauptis puodą dėklą. Trešimo atliekamas kartą pavasarį, naudojant lėtą siurbimo trąšų.

Nurodykite rodymo medį sode, už vietos parinkimo po analogišką reguliavimą kaip puodą augančios eglės. Dirvožemio pH turėtų būti apie 5,5, kurį eglių labiau patinka rūgštus, truputį smėlio aplinką iš viso ir gali gerinančios kompostu. Plikas šaknis sodinimo sode gali būti padaryta tiek pavasarį ir vasaros pabaigoje, o į konteinerį augalas, kuris gali būti padaryta per metus. Turi stengtis šaknies kaklelio viršus yra žemės lygyje arba šiek tiek virš jo. Augalai neturi būti palaidotas per giliai, nes jis gali sukelti augalo mirties. Po sustojimo medis laistyti ir dirvožemio nomulčē išvengti mulčiuoti automobilių tiesiai priešais kamieno (juos apsaugoti nuo kenkėjų). Pirmaisiais metais nėra reikalo papildomai trąšų, dėl to, kad pagrindinis uždavinys yra šaknis, kad stiprinimą o ne aukščio augimą.

Eglės, eglės ypač linkę kurti kelis galūnes, todėl būtina juos genėti, paliekant stipriausia. Sutvarkius ir šie filialai, kuris sutrikdo karūną formą, taip pat negyvas šakas. Sodas eksponuoti eglės pirmaisiais metais rekomenduojama laistyti kartą per savaitę.

Kalėdų eglutės gali augti iš sėklų ir auginių, bet paprasčiausias būdas yra pirkti naują parduotuvę auginiai – pasiūlymas yra gana platus ir įvairus. Patiko medis gali atnešti iš miško ir persodinami į sodą.

Nukristi arba pavasarį medžių šaknys, kaip ji bus eiti, laukti iki pavasario (jei šaknis atdurtas rudenį) arba rudenį (jei atdurtas pavasario), atsargūs, ne pakenkti mažų šaknis, išskyrus medį ir persikeliant į naują vietą sode.

Pagrindinė grėsmė apgyvendinami eglės sausros. Būtinai sekite dirvožemio drėgmės – ji negali išdžiūti! Didesnės kenkėjų grėsmes taip pat eksponuojami sodo medžių. Amarai gali išmaitinti apie naujų spyglių ir ūglių, todėl jiems pagelsti. Kova atliekami su sodininkystės komerciškai prieinamas biologinių augalų apsaugos produktų įvairovė. Eglė ir eglės gali kelti grėsmę Sibiro Hermess – ir tai mėgsta šventę naują Chevron sulčių. Šis kenkėjas gali būti pripažintas gelsvais lopais ir spygliuočių abortus. Tokiu atveju reikia purkšti. Drėgnas ir lietingas oras taip pat gali būti adatos dauguma, rudens adatos lieka rudos ir nukristi. Kovoti su kenkėjais ar ligomis, saugo platų įvairių veiksmingų biologinių produktų. Atsižvelgiant į visas priežiūros instrukcijas taip pat padės sumažinti susirūpinimą dėl kenkėjų įvedimo.

Ar žinote, kad:
Seniausia pasaulyje registruotas eglės Švedijoje ir 955 metais;
eglės tikrai nepatinka gyvenimo mieste sąlygas, kaip jie auga blogai užterštu oru;
sodinti savo “pilnametystės amžius” pasiekia nuo šešių iki aštuonių metų vidurkį;

Written by rytra

March 14th, 2016 at 9:41 am

Posted in Be kategorijos

Leave a Reply