Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

“Metalurgs”: prieš bendrovės pradėjo ambicingą kampaniją juodinti

without comments

Per pastaruosius mėnesius vyksta tikslingas ir labiau tikėtina, kad bus finansuojami dalį UAB “Metalurgs” demonizuoti verslą, atsižvelgiant į bendrovės pranešimai spaudai.

“Atvirai kalbant fantastikos scenos, be įrodymų, šalia esamų verslo apsaugos įstatymų pažeidimus, manome, kad suteršta kampanijos įvaizdį” metalurgs “diskredituoti” pranešime nustatyta bendrovė.

LM mano, kad administracinės ir baudžiamosios bylos nagrinėjimas pradedamas destabilizuoti viena didžiausių gamintojų aukštos patikimumo ir atvirumo laipsniu, tai subjektas, kuris padarė didžiulį darbą unikalią technologiją įsigijimo laiką FER fiasko. Vieta yra viena – didžiausia įtaka sprendimų, kurių reikia imtis “THEMIS ir vyriausybės”, daro išvadą, LM.

“Objektyvi tiesa ir gerai, kad pagaliau turime pripažinti, kad Europos Sąjungos ir arčiausiai dalis į susijusios statybos pramonėje metalurgija yra giliausią krizę. Tai neginčijama. Patiekite kaip įrodymas Europos Parlamento suteikti įgaliojimai Komisijai ne vėliau kaip iki šių metų birželio pasiūlyti realaus sektoriaus gelbėjimo planą sako bendrovės.

Bendrovė taip pat tęsia išreikšti viltį, kad Ministrų kabinetas galimybė rasti trumpalaikės paramos neramus įmonę ir jos 2300 darbuotojų gamykloje. Jų darbo “metalurgs”, leidžiantys metinė apyvarta 430 milijonų eurų eksporto ir 98% 2012th Mokesčius moka 9,4 mln.

Kaip pranešama, “metalurgs” (LM) grynųjų pinigų deficitas šiemet gali siekti iki 96,1 milijonų eurų, ir susitarti su pagrindiniais kreditoriais, Flagman pramonė galėtų netrukus gali ateiti į bankroto slenksčio. Įmonės verslo planas yra pagrįstas tam tikroje valstybės paskolų garantijos “UniCredit” yra neįvykdoma, šalies nemokumas balandžio turės mokėti mokėjimų 8 mln, pasak portalo “Delfi” ties dėl finansinės padėties LM ataskaitos žinioje. Garantijos sąlygas turi būti stebima pagal Finansų ministerijos, kuri dabar tvirtina, kad jis paragino praėjusių metų pabaigoje restruktūrizuoti “UniCredit” paskolą. Tačiau auditorių ataskaita, jokių tolesnių veiksmų FM pusėje neminima.

LM vadovybė tikisi šiemet 25,6 mln trūkumą, bet auditoriaus manymu, šios projekcijos yra pernelyg optimistinės ir nekilnojamojo pinigų stygius gali eiti 96,1 milijono. Tiesa, auditoriai pažymi, kad ši suma gali būti sumažinta kainų ir gamybos apimties augimo ir su kreditoriais susitarimą. Bet sausį LM valcavimo pardavimo kaina buvo 3% mažesnis nei tikėjosi bendrovės biudžetą vasarį – mažiau kaip 5%. Pernai bendrovė suprato savo produktus tikrųjų mažesnės nei patiriamos sąnaudos, sakoma pranešime.

Finansų ministras gruodžio 30, 2009, valstybės vardu išdavė įsipareigojimų LM 85.600.000 € (59.700.000 latų) garantiją, užtikrinančią, kad pretenzijos, kurios gali kilti nuo paskolos susitarimą, sudarytą LM ir “UniCredit SpA”. Šiemet 25-oji Sausis Patvirtinti, bet dar neįvykdyti valstybės garantuojama paskola sudarė 73.600.000 € (51.700.000).

Kaip pranešama, LM pirmininkas Valerijus Terentjevs anksčiau Seimas ekonomikos, žemės ūkio, aplinkos ir regioninės politikos komiteto posėdyje pabrėžė, kad tikimasi, kyla elektros energijos kainos nuo privalomų viešųjų pirkimų komponentų (oik) bendrovė yra išlikimo klausimas, todėl nusprendė Lietuvos energetikos bendrovės “Latvenergo” nebegali sumokėti mokėjimai oik .

“Vykdomoji valdyba, mes nusprendėme sustabdyti grąžinti dalį oik. Sprendimą ji negraži, bet mes neturime kito pasirinkimo, kaip ilgai, kaip ši problema nėra sprendimas”, sakė Terentjevs ir nurodė, kad toks staigus verslo oik privesti prie bankroto.

Bendrovė taip pat paskelbė pareiškimą, kad Vyriausybė laukia greitą ir teisingą veiksmą, kuris leistų išlaikyti renovacija ženkliai padidino įmonės konkurencingumą.

Praėjusiais metais pardavimai sudarė apie 300 mln LM.

Written by rytra

April 3rd, 2014 at 9:31 am

Posted in Greitas Kreditas

Leave a Reply