Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Knock Sensor. Veikimo principas ir testavimo

without comments

Šiuolaikiniai automobiliai yra sumontuoti įvairūs jutikliai, dėl valdymo bloku kuris valdo visos vieneto veiklą parodymus. Vienas iš tokių elementų, susijusių su kuro įpurškimo sistema yra trankyti jutiklis veikimo principas yra pagrįstas pjezoelektrinių.

įsikuria detonacijos jutiklį ant transporto priemonės. Ji gamina įtampos impulsus iš detonacijos sprogimų variklyje. Remiantis įrodymais, gautais iš jo pagrindu, valdymo blokas reguliuoja kuro srautą, tokiu būdu pasiekiant maksimalią variklio galią ir kuro ekonomiją.

Tipai

€�​trankyti jutikliai

Yra dviejų tipų šio prietaiso – plačiajuosčio ryšio ir rezonansinis. Tačiau pavaru dezes remonto kaina šiandien rezonanso trankyti jutiklis nėra įdiegta kaip standartas. Jūs taip pat turėtumėte žinoti, kad jie nėra sukeičiami, todėl reikia nustatyti, pavyzdžiui, vietoj rezonansinio plačiajuosčio neveiks.

Veikimo principas

Jutiklis pagrįstas pjezoelektrinių. Valdiklis siunčia signalą į jutiklio DC įtampa 5V. Tai rezistorius, kuris sumažina įtampą 2,5 V ir atgal į valdiklio AC signalą. Atgal signalas valdo atskaitos įtampos gavimo. Tai įmanoma, nes valdiklis gauna signalą iš DC įtampos ir atvirkštinis – įtampa VAC. Kai variklio detonacijos jutiklį sprogimas automobilio vaziuokles remontas sukuria srovės signalo amplitudė ir dažnis, kuris tiesiogiai priklauso nuo detonacijos stiprumo. Jei per normalų variklio valdiklis grįžta kintamosios srovės signalą su 2,5 V įtampa, valdiklis palieka variklio veikimo dabartiniu režimu. Tačiau, jei dėl to signalas iš verčių nuokrypį, valdiklis pakeičia uždegimo laiko grąžinti detonaciją ir išversti variklis ekonomiškas ir saugus būdas.

Patikrinkite detonacijos jutiklį

Namuose detonacijos jutiklį ir jos veikimas, gali būti tikrinami su multimetru. Pirmiausia, jūs turite pašalinti elektros jungtį, ir autotrendas.lt nusukite ją nuo variklio. Prijunkite testeris jutiklio taip: raudona (teigiamas) laidai jungiasi prie terminalo kištuko, o juodas (neigiamas) – su kūnu. Norėdami patikrinti funkcionalumą reikalingą šiek tiek bakstelėkite siūlai, todėl detonacijos jutiklį turėtų parengti įtampos impulsus iki 300 mV, kuris registruoja multimetras. Jei įtampos šuolių dar neužsiregistravote, jutiklis yra sugedęs. Jei pagauna multimetras įtampą po kiekvieno insulto patikrinkite jutiklio jungtis ir laidus. Labai dažnai bloga kontakto komunikacijos valdytojo ir jutikliu trūkumas, todėl reikia valyti kontaktus. Taip pat patikrinkite, ar atviros grandinės laidus. Tai yra įmanoma, kad kabelis yra apsitrynęs kažkur ar tiesiog sugedo.

Written by rytra

March 26th, 2014 at 3:58 pm

Posted in Uncategorized

Leave a Reply