Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Kelionės Olandijoje. Ką pamatyti Olandijoje garsėja Red Light District

without comments

Nyderlandai yra labai sena šalis su šimtmečių senumo kultūrą. Yra viena iš labiausiai lankomų turistinių vietų, ty Amsterdamas. Populiarumas yra ne mažesnis nei Paryžiuje ar Venecija. Šalis leido minkštųjų narkotikus ir prostituciją, tačiau Nyderlandai yra viena iš labiausiai kultūros pasaulio šalių. Amsterdamas taip pat yra dviračių miestas. Dviračiais pagrindinė forma transporto Amsterdame. Yra daug muziejų, istorinių paminklų, pilių. Nyderlandų šalies tulpių.

Ką daryti, Olandijoje ar ką pamatyti Olandiją? Populiarus maršrutas yra iš Amsterdamo, Hagos, Roterdamo sostinė. Roterdame, galite apsilankyti gražus restoranų ir perkamąją drabužius ir daug kitų (Nepamirškite bratTax neapmokestinamų parduotuvių ir oro uoste gauti pinigus atgal Mokesčių nemokamai). Jis grafinę didžiausia uosto Europoje ir antras pagal dydį pigūs skrydžiai miestas šalyje. Roterdamas yra modernus pramoninis miestas. Senoji architektūra nėra gydo. Hagoje, galite plaukti į Šiaurės jūros ir pamatyti taikikliai. Haga yra neįprastai gražus ir ramus miestas. Amsterdamas gali patenkinti bet turistų reikalavimus. Yra ir kai kurių garsiausių pasaulio muziejų, pavyzdžiui, Amsterdamo sekso muziejus, Madame Tussauds, Van Gogo muziejus, istorijos muziejus. Be Amstredame alaus muziejaus HeinekenZnamenitaya gatvės raudona šviesa. Kavinėse aplink kiekvieno kampo.

Atidaryti galima įsigyti: marihuanos, hašišo ir grybų. Nes tai yra ypatinga vieta. Marihuana ir hašišas ir kavinėse įsigyti ir grybai smartshopah. Siūlau nusipirkti kokaino ar kažkas kita, galima išgirsti gatvėje, gatvės Red Light District, tačiau ji nėra verta atkreipti dėmesį į, net jei ten buvo kokaino, jo wizzair lt įsigijimas yra kriminalinis nusikaltimas. Taigi geriau pasirinkti ar smartshop kavinėse.

Mieste sunku rasti restoraną, kuris yra tinkamas mėgėjams gerą maistą. Iš esmės, visi paprasti žmonės, o ne įnoringas. Nacionalinė olandų virtuvė susideda iš šviežios žuvies ir jūros gėrybių. Patiekalai yra labai daug kalorijų, daug riebalų. Čia galite rasti restoranai su kinų, japonų virtuvės. Jei neturite laiko, ir egzotika jūs neturite pagarbos, tada, kaip ir bet kurioje šalyje jūs visada padės “McDonalds”, kur visada galima laisvai eiti į tualetą.

Puokštė gėlių iš 599 rublių

Gauti vizą Olandijoje nėra sunku. Tai galite padaryti kelionių kompanija, ir jūs galite ir jūs. Kelionė “laukiniai” dabar vis labiau populiarėja. Galite pasirinkti, pavyzdžiui, Amsterdamo miesto. Pirkti bilietus lėktuvų bilietai į barseloną iš anksto. Tokiais aviakompanijų kaip Lufthansa airberlin ar pirkti keletą mėnesių ar pusę metų bilietą, galite įrašyti juos padoriai. Užsisakyti viešbutį iš anksto. Ir daugiau, kreipkitės į prašymų išduoti vizą centrą arba ambasados ​​šarvai orlaivių viešbutį, sąskaitos išrašą ir kitus smulkius sandorius, nuotraukas ir kopijas darbo. Ir taip gauti vizą eiti vien kelionę.

Jūs taip pat galite išsinuomoti automobilį oro uoste. Maža šalis, ir automobiliu aplankyti visas žymias savaitę nėra sunku. Tai bus dar pigiau ir patogiau prieinamos nei jų pačių. Jūs negalite likti Nyderlanduose ir Diuseldorfe, Vokietijoje ar Brug arba Briuselyje, Belgijoje skambutį. Šis gražus miestas jums nebus palikti jus abejingai.

Tikiuosi, kad šis straipsnis padės jums nuspręsti sau kelionę į Olandiją

Written by rytra

March 31st, 2014 at 2:45 pm

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply