Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Kas taikikliai Berlyno turi pamatyti

without comments

Jei planuojate aplankyti Vokietijos sostinę ir nežinote, kurioje vietoje yra verta aplankyti, kur eiti į kelionę, jūs nebeturite pasirinkti. Tai senovės miestas yra žinomas dėl savo lankytinų vietų, ir visi Berlyno taikikliai tikrai turėtų pamatyti tie, kurie atėjo čia pirmą kartą.

Įdomios vietos čia labai daug. Tačiau, norint aplankyti juos visus, tai užima daug laiko. Todėl būtina žinoti, kur labiausiai įdomių vietų Berlyne. Tai apima garsaus Dome katedrą – unikalus architektūros paminklas. Statyba truko 1894-1905. Pastatas buvo gana didelis – 114 metrų. Per karą jis buvo labai sugadinta, ir po rekonstrukcijos pradėjo savo aukštį 98 metrų.

Yra keliones i bodruma laikomas vienu iš įdomiausių vietų Berlyno muziejų sala. Tai tiek, kiek penki muziejai – muziejus Bode Senas muziejus, Naujasis muziejus, Pergamono muziejus ir Senoji nacionalinė galerija. Bode muziejus labiausiai originalių visų, nes jos struktūra turi trikampis formą.

Dairausi pagrindinių vietų Berlyne, vienas negali ignoruoti garsiąją Berlyno zoologijos sode. Jis yra laikomas vienu iš seniausių Vokietijoje, ir buvo pastatyta 1844. Tai gana populiari vieta kasmet čia ateina daugiau nei du su puse milijono žmonių. Zoo turi didelį akvariumą ir platus pagrindas su Safari gyvūnų įvairovė. Būtinai paskutine minute egiptas aplankyti šią vietą, gausite daug teigiamų emocijų.

Verta aplankyti Tiergarten. Tai didelis parkas, įsikūręs to paties pavadinimo rajono vakarinėje Berlyno centre. Centras turi stebėjimo denio aukštis 48 metrų. Jo viršuje galite lipti laiptais pamatyti ką atvirą vaizdas į apylinkes iš viršaus. Parkas puošia paminklų ir skulptūrų įvairovė.

Nepamirškite Berlyno paminklų, pavyzdžiui, Brandenburgo vartai, Berlyno siena, Potsdamer Platz ir Paryžiaus rajone. Kalbėti apie šių vietų nėra būtina, jos turėtų būti peržiūrėta. Šios vietos yra gana gražus ir įdomus, kaip ir visiems.

Mieste galima pamatyti Berlyno paminklų, pavyzdžiui, daug paminklų, skirtų įvairių kelionė į bulgariją istorinių įvykių. Be to, daug senų pastatų, istorija kotryh turtingas ir dviprasmiškas.

Berlynas garsėja savo muziejų, o ne tik tiems, kurie yra ant Muziejų salos. Bent jau turėtų jų sąrašą, ir choice is yours. Vizitas į bet kurį iš jų bus gana įdomi. Galite aplankyti Stasi muziejus, Gamtos istorijos, Pergamono muziejus metro ir daugelis kitų.

Entuziastai gražių vietų bus suteikiamos botanikos sodai. Čia galite pamatyti įvairių augalų, įskaitant egzotiška. Sode, daug kaktusų, orchidėjų ir kitų įdomių augalų. Daugybė spalvų pritraukia dėmesį.

Tai ne visi Berlyno įžymybių. Poilsio turite pamatyti patys. Pranešti apie šį miestą gali būti be galo ilgai, nes ji yra unikali ir kaip visi.

Written by rytra

June 17th, 2014 at 2:31 pm

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply