Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Karsto urvas Rusija: ką jie

without comments

Karstiniai urvai – yra natūralūs kasyklų ertmes ir šulinių, kurie atsiranda iš dalies tirpios uolienos. Jie turi aiškias ribas, ir dėka kreidos kalkakmenio ir susiformavo stiprių saugyklose. Tose srityse, kur žiemos yra šaltos, šaltas oras patenka į urvą ir ten yra sustingusi, todėl oro temperatūra net vasarą yra artimas nuliui. Ir ant sienų ir lubų formuojasi ledinis žievelės, stalaktitų ir stalagmitų. Kungurskaya ledo urvas, esantis Permės regione, vienas iš garsiausių ir didžiausių urvas Russia, jo ilgis juda beveik šešių mylių. Įsikūręs viduje ledinis kalnų, ant dešiniajame aviabilietai krante Sylva.

Kai susidaro urvų, uolų gulėtų ant tokių kaip klinčių, gipso, kreidos, dolomito, marmuro, ir druska. Yra pakankamai lietaus vandens ir aukščio pokyčiai. Karstiniai urvai yra vertikalios smuko, šulinių, minos, nuožulnios ištraukos, įtrūkimų, salės ir labirintus. Ant sienų ir lubų patenkinti stalagnates, stalagmitų, stalaktitų, aglomeravimo gaminami lašelių, ir kapiliarinės kino helictites, crystallictites ir corallites. Požeminių urvų tekančių upių gelmėse, kriokliai, ežerai sudaro vaizdingą “zaberegami.” Dėl urvuose, kurioms būdingos specialios mikroklimatą. Vadinamieji speleofauna atsirandančių dėl saulės ir padidėjusi anglies dioksido koncentracija nėra. Oro temperatūra viduje pastovi ir lygi vidutinei temperatūrai srityje, kurioms jie wizzair.lt pritaria.

Be pietinėje Uralo kalnai, Baškirija, yra urvas Shulgan organizacij. 1950 metais, Sovietų archeologas V. Rumin studijavo urvą. Jis atrado roko paveikslų apie mylią. Vaizdai raganosiai, mamutai, arkliai ir stumbras buvo ochra. Iškastas žmonių palaikai, gyvūnų kaulai, anglis įrodyti, kad žmonės čia gyveno daugiau nei keturiolika ir pusė prieš tūkstantį metų. Dabar viduje urvas muziejus.

Rusijos daug urvų. Jie gali būti rasta Rytų Sajanas kalnai ir priemiestyje. Visi urvai priemiesčius dirbtinės kilmės. Vidurio XVIII amžiuje šiose vietose imtis akmenį statyboms Maskvoje. Laikui bėgant, kai kurios pastraipos griūva, suformuotas kaunas londonas iš kitų klaidų ir lūžių. Šiuo Podmoskovnie urvai gerokai viršyti Kaukazo ilgį. Jie pritraukia mokslininkus ir turistų. Žmonės bando gyvinti pilka dienų, švęsti gimtadienius, vestuves ir kitas šventes. Nusižengimas požemyje kartais veda prie katastrofiškų padarinių. Dėl to į karjero įėjimai pildo institucijos.

Neseniai urvai pradėjo būti naudojamas medicinos tikslais. Jų mikroklimatas turi gydomųjų savybių astma sergantiems. Aukšto lygio radioaktyvumo ir jonizacijos ore urvas turi teigiamą poveikį nervų ir širdies kraujagyslių sistemų. Pirma speleoclimatic kamera įrengta sanatorijose “Kama” ir “Malachitas” į Ust Kachka kurorte.

Written by rytra

April 29th, 2014 at 5:54 pm

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply