Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Kaip mėgautis daug apsipirkti neapmuitinamų prekių parduotuvėse Domodedovo

without comments

Domodedovo oro uostas – vienas iš pagrindinių oro uostų kapitalo ir didžiausiam oro uostui su Rusija metinės keleivių vežimo apyvartos daugiau nei 20 milijonų žmonių. Dauguma oro linijų šalys, kurios vykdo keleivių pervežimą į užsienį, jis nusiuntė savo skrydžius iš Domodedovo. Visame pasaulyje, ir oro uostų, įskaitant neapmuitinamų prekių parduotuvėse yra tik keleivių tarptautiniams skrydžiams.

Kaip praleisti laisvalaikį prieš skrisdamas į užsienį?

Taigi, praėjo pasų kontrolę ir tūpimas su ranka kuponą eiti į laukiamąjį. Jūsų skrydis bus užtrukti valandą, o gal pusę. Tad kodėl gi ne mėgautis apsipirkti neapmuitinamų prekių parduotuvėse Domodedovo? Tai ne tik apsipirkti, ir vieta, kur rasite tik mozhetene išskirtinių kvepalų ir makiažo rinkinius, kurie išdavė bendrovėms specialiai pigus skrydziai i faro pardavimui panašiose vietose, įvairių drabužių ir aksesuarų, bet ir įsigyti savo produktus įprastus už prieinamą kainą. Juk žodis “be muito” verčia į anglų kalbą kaip “mokestis”, tai yra, galite pirkti produktus be pridėtinės vertės mokesčio (PVM).

Pirkiniai vadovas Pirkinių Duty Free Domodedovo

Taigi, kas mums bus labai malonu neapmokestinama (Maskva)? Negalima prarasti didelis asortimentas padės nedidelė prekybos vadovas. Žinoma, kaip ir daugelis tokių muitų ir plačiai atstovaujama Domodedovo prabangos prekių.
Pavyzdžiui, ne taip seniai, Coco Chanel atidaryta didelė parduotuvė kosmetika, kvepalai, drabužiai, aksesuarai ir dar daugiau. Nepraleiskite galimybę eiti ten, nes, kaip minėta pirmiau, jūs turite galimybę įsigyti kažką unikalaus iš ribotų dalykų, kurie dažnai parduodami tik neapmuitinamų oro Belgija uostų zonas visame pasaulyje. Be to, Coco Chanel, jūs taip pat galite rasti visus kosmetikos produktai ir žinomų prekinių ženklų rūšių: Lancome, Yves Saint Laurent, Givenchy, Christian Dior, La Prairie ir kt. Kaip priedai, tada atidarote duris specialiai įrengtą parduotuvių, kur galite palyginti ir pirkti laikrodžius įvairių markių – nuo demokratinės Atspėk, į išskirtinį Emporio Armani.

Ką dar galima įsigyti parduotuvėse neapmuitinama zona Domodedovo oro uoste

Ypač moterims arba tiems, kurie nori įtikti savo ponios išskirtinį dovana, neapmokestinama Domodedovo boutique, kuri parduoda išskirtinį juvelyrikos žinomų dizainerių.. Ir jei norite blizgesį cirkonio, iškritimo zonoje Swarovski kompanija turi savo specialybės parduotuvė parsisiųsti ir gurmanų DUTY FREE Domodedovo – tikras rojus! Čia jie gali rasti prabangių pigus skrydziai i kanada alkoholio ilgalaikį poveikį, pavyzdžiui, baudos konjako Hennessy ir Camus, taip pat platų prabanga šokolado Godiva.

apsipirkti Kaip nudžiuginti savo šeimos narius?

Be to, laisvosios prekybos zonos, ir jūs rasite kitų parduotuvių, kurios gali turėti bus patenkinti jūsų šeimą. Vaikams – žaislų parduotuvė Avid sportininkai – Sporto prekės, ir, jei norite įtikti savo užsienio draugų – atnešti dovaną, pirktą dovanų skyrių. Tie, kurie dažnai skrenda į užsienį galima pažymėti, kad be muito parduotuves Domodedovo įvairovės prekių ženklus ir produktus, yra ne mažesnis nei jų užsienio konkurentų.

standartai importo alkoholio ir tabako gaminius Rusijos Federacijos

Tačiau atliekant atvykimą Domodedovo, atminkite, kad esate gal 3 litrus alkoholio ir cigarečių arba 200 (10 standartiniai paketai), arba 50 cigarų, arba 250 gramų tabako. Naudojimo taisyklės muitinės formalumus Rusijoje yra gana griežti, ir produktai, viršijančias anksčiau sumas, tiesiog konfiskuoti.

Written by rytra

July 4th, 2014 at 3:35 pm

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply