Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Gozo sala

without comments

Trys miestai – tai vienintelė vieta Europoje, kur galima pamatyti tvirtovę, saugoma ne vienas, bet dvi eilutes neįveikiamas akmeninių sienų. Trys miestai turi daug įdomių architektūros paminklų aikštelė. Žinomiausias svetainės: Sant ‘Angelo fortas, pilis Inquisitor, Apreiškimo bažnyčia, Vyskupo rūmai, Pn. Lauryno bažnyčia, Jūrų muziejus.

Gozo sala, antra pagal dydį Maltos salyno, yra ryškus požymis tiesiog. Čia yra didingas grožis kalnų ir slėnių ir nepasiekiamas uolos, sudarančios natūralią apsaugą mažų uostų ir siauras angas. Gyvenimas ten eina lėtai ir nežymiai. Gozo žavi rami žavesio, kaimai su nuobodus namai, baroko bažnyčiose, kai kuriose vietose, iškylančių virš kaime.

Šaras kaimas yra seniausia pasaulyje privati ​​stovi akmeniniai pastatai. Monolitiniai šventyklos buvo pastatytas maždaug 3500 BC, tai dar tūkstantį metų iki Egipto piramidžių. Centras saloje pakyla citadelė, iš aukštybių su vaizdu į visą salą. Citadel šimtmečius tarnavo kaip saugiausia vieta prieglobsčio salų. Apžvalginės ekskursijos citadelė ir Katedros bažnyčia Ddžgantija, Calypso Cave, Slende kaimas, Ta ‘Pinu bažnyčios.

Fejerverkai Kiekviena bažnyčia turi savo globėją. Kasmet Bažnyčia švenčia šią šventą dieną. Šie atvejai yra organizuojamos šventės (Fiesta), kurios vyksta per procesija su šventųjų, sakralinės muzikos grupių statula žygiuoti prekystaliai pardavimo saldainių ir baigiasi nuostabiais fejerverkais. Dėl šventei parapijos bažnyčia ir aplinkinių gatvių yra ryškiai dekoruoti.

Marsašloka yra viena iš didžiausių ir labiausiai vaizdingas žvejų kaimų Maltoje. Lauro turi tradicinių, ryškiai spalvoti Maltos laivų dalis – Lucu. Paprastai ramus kaimas virsta sekmadienis, kai rinka plečiasi palei krantinę, kur iespejasm pirkti visus jūros gėrybių rūšių.

Written by rytra

January 28th, 2014 at 4:57 pm

Posted in Tolimieji kraštai

Leave a Reply