Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

ECB įspėja šalis nepriimti Kipras teka iš Rusijos pinigų

without comments

Europos centrinis bankas (ECB) pareigūnai, kurie liečiasi su Latvija, kuri gavo daug indėlių Rusijoje įspėti institucijas priimti Kipras teka iš Rusijos pinigų, atsižvelgiant į gero valdymo šaltinių padėtį.

“Mūsų Lietuvos draugai buvo aišku – jei norite prisijungti prie euro zonos, reikia ne suteikia prieglobstį Rusijos pinigus juda iš Kipro,” sakė vienas euro zonos nacionalinis centrinis bankas, bankininkas.

Savo ruožtu Finansų ministerija atstovas Alexis Jarockis portalas “Delfi” sakė, kad tai tik gandas ir jis negavo šį signalų tipą iš ECB.

“Lietuvos finansų sektorius yra didesnis kapitalo likvidumo reikalavimai, nei Europos Sąjungos, taip pat griežti kontrolės mechanizmai. Latvijos Be to, yra specialus paketas tik nerezidentų indėlių pinigų srautų stebėsena. Tuo tarpu Latvijos esamų bankų ir vadovas taip pat turi ir toliau sutelkti dėmesį į aktyvią rizikos valdymo, Jarockis sakė.

Jis taip pat atkreipia dėmesį, kad Latvijos yra vienas iš aukščiausių standartų įvertinti klientų nerezidentų. Be to, Lietuvos teisės aktai atitinkamus tarptautinius standartus pagal Europos MONEyVAL komitete Taryba pripažino.

Analitikai sako, kad, nors Kipro prezidentas Nikas Anastasiadis dvejojo ​​pasiekti susitarimą dėl visuomenės paramos programos susitarimą, valstybė nedirba bankai greitai pinigų srautai.

Grynųjų pinigų išėmimai iš bankomatų, ir skubios pagalbos pervedimų “humanitarinių reikmenys” didelės sumos lėšų liko Kipras prieš ir po valstybės įstatymų leidėjai Europą ištiko ir atmetė pasiūlymą indėlių turi būti apmokestinamas.

Nors niekas tiksliai nežino, kiek pinigų migravo iš Kipro bankams ir kur jis dingo. Krizių centre esamų bankų – “Times” Bank “ir” Bank of Cyprus “, – Londone vienetas, kad visi praėjusią savaitę toliau dirbti be apribojimų pinigų išėmimą. “Kipro bankas” taip pat valdo 80% akcijų, Rusijos banko “Uniastrum Bank”, kuris taip pat yra ribojamas grynųjų pinigų išėmimą Rusijoje.

Nors paprasti graikai susirinko ilgosiomis ūdomis bankomatuose išsiimti kelis šimtus eurų į pinigų, kiti indėlininkai naudojo įvairūs būdai pasiekti savo pinigus.

Įmonėms, kurios turėjo laikytis kapitalo reikalavimų, kad būtų išvengta bankroto, suteikiant prieigą prie išteklių. Taip pat leidžia humanitarinės produktus, medicinos ir aviacijos kuro pardavimu.

Kaip pranešama, euro zona finansų ministrai pirmadienį naktį sutiko suteikti Kipras € 10000000000 (7030000000 dolerių) tarptautinių paskolų išgelbėti bankus nuo bankroto Kipre ir Kipre išlaikyti euro zonos.

Sutartyje numatyta, kad antras pagal dydį Kipro banko “Laiko Bankas” nedelsiant bus suskirstyti į “gerą” ir “blogą” banką, bet geri turtas galiausiai būti įtraukta į didžiausių banko Kipre, “Bank of Kipras”.

Savo ruožtu, “blogas bankas bus likviduotas laikui bėgant.
Tuo tarpu, visi esami indėliai Kipro bankai viršija 100 000 (70 000 litų), bus taikoma vienkartinio mokesčio, tuo tarpu mažiau nei 100 000 eurų indėlių, mokestis nebus taikomas.

Written by rytra

March 28th, 2014 at 2:12 pm

Posted in Greitas Kreditas

Leave a Reply