Pigus skrydziai i roma, Skrydziai i kopenhaga

Afrika Kongo baseino kruopščiai mažinti miškų naikinimą

without comments

Po palydovinė įmonė britų tyrimų mokslininkai priėjo prie išvados, kad viena iš didžiausių pasaulio atogrąžų miškų srityse per pastaruosius 13 metų, trečdalis sumažėjo miškų kirtimo intensyvumas, pasak britų BBC.

Palydovinės kompanijų iš Kongo baseine nuo 2000. aiškiai parodė, kad trečdalis miškų naikinimo lietaus sumažėjo srityje. Tyrėjai mano, kad paaiškinimas slypi Afrikos ekonomines tendencijas, kuriame teigiama, kad dėmesys yra labiau orientuota į naftos ir kasybos, medienos perdirbimo vietoje.

University of Leeds profesorius Simon Levis sako, kad “paskutinį kartą visi atogrąžų miškai mokslinių tyrimų valstybės sutelktas į Amazonės baseino ir Pietų Azijos regionuose, ir trūkstama grandis buvo, kas atsitinka su Kongo baseine.”

Profesorius taip pat pažymėjo, kad pastaraisiais metais užsienio investicijos, yra tikėtina, kad investicijas į naftos ir kitų naudingųjų iškasenų gavybai, o ne medienos apdirbimo, žemės ūkio, kuris yra vienas iš veiksnių, kodėl atogrąžų miškai supjaustyti rečiau nei iki 2000 metų.

Written by rytra

March 30th, 2014 at 10:47 am

Posted in Greitas Kreditas

Leave a Reply